O mně a mých službách

martina smallJmenuji se Martina Dočkálková, je mi 39 let. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou a řadu let jsem pracovala v nadnárodních reklamních agenturách a marketingu, ve vysoce kreativním avšak hodně stresujícím prostředí.

Roční pracovní pobyt ve Švédsku mě přivedl na myšlenku – zastav se, podívej se, jak žiješ a kým doopravdy jsi.  Od té doby uplynulo již hodně času, ale uvědomění si potřeby tzv. duševní hygieny ve mně zakořenilo a já jsem začala v této oblasti vzdělávat.

Prošla jsem desítkami českých a zahraničním kurzů a výcviků, díky kterým jsem si uvědomila a zbavila se mnoha nánosů svého ega a začala rozvíjet tu část sebe, která je čistá, svobodná a pravdivá.

Zjistila jsem, že mi přináší velikou radost a naplnění, pomáhat lidem spoluobjevovat jejich vlastní potenciál, vnitřní radost, štěstí, vlastní podstatu a zvyšovat životní energii. A věřte mi, že není nic krásnějšího než poznat sám sebe a inspirovat ostatní.

Výcvik, který ve mně zanechal opravdu hlubokou stopu byla Cesta – The Journey. Je to jedna z mála metod, která jde opravdu do hloubky a pomáhá velice citlivou a jemnou formou se definitivně zbavovat vzorců chování, které nás omezují či brání žít náš potenciál naplno, čistí bloky a přináší zcela nové obzory. Prošla jsem kompletním tréninkem pro akreditované terapeuty přímo u Brandon Bays, kde jsem byla důkladně proškolena, jak pracovat s klienty a jejich problémy a po vypracování desítek případových studií a stovek procesů jsem získala akreditaci. Další z kurzů, které využívám pro svou práci, je systemický koučink, který mi pomohl se více orientovat na budoucnost – stanovat vize a cíle, a hledat k správné cesty jejich naplnění.

S čím Vám mohu pomoci?

  • Problémy v seberealizaci, nízké sebevědomí, bloky v tvořivosti, opakující se emoce jako stres, smutek, vztek, pocit viny, nespokojenost v životě
  • Zdravotní problémy
  • Vztahové problémy (partnerství, rodiče, děti)
  • Problémy v sexuální oblasti (traumata, zneužívání)
  • Problémy s emocemi, traumata, fobie, strachy, závislosti, deprese, úzkosti
  • Hledání životního naplnění
  • Nezdravé přesvědčení a sliby (základní přesvědčení se týkají mé víry v to: kdo jsem, co můžu, co nesmím, co je možné a nemožné, co dokáži, co nedokáži)
  • Cokoliv co vás trápí

Pokud je něco, s čím Vám mohu pomoci, tak mě neváhejte kontaktovat